• Friss
TRF7061FN-GA420 Egyetlen mód Modul 10G-1550nm-80km-XFP OPX t13b06415

TRF7061FN-GA420 Egyetlen mód Modul 10G-1550nm-80km-XFP OPX t13b06415

HUF 36585.00

Az áruk közül
Hozzáférhető a megrendeléshez


Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

Alapvető tulajdonságok

Márka Név:
SMTE
Modell Száma:
TRF7061FN-GA420
Állapot:
Új, Eredeti

Ezzel a termékkel is vásárolnak.